News:

Welkom op Stereoforum! Heb je verbeterpunten of opmerkingen? Laat het ons hier weten: Algemeen\Stereoforum Algemeen\Forum Feedback. Alvast bedankt!

Main Menu

Opmerkelijk uitziende audio apparatuur

Started by Jan, February 05, 2022, 13:03:51 PM

Previous topic - Next topic

Nb

Quote from: AudioEnZo on November 14, 2022, 19:52:35 PMJa zeker opmerkelijk en zo te lezen bijzonder goed !

Zou de binnenkant wel eens willen zien.

AudioEnZo


Nb


Mvk89sch

Hoi,

Ik heb een draaitafel bij mijn oma opgepikt, iemand een idee of het een goede is? Stond op zolder, ziet er gaaf uit!

Wil graag een foto plaatsen maar weet niet hoe.

Hoe doe ik dat?

Neighborhoodman

#19
Met postimage of zo? Ik ben hier ook net pas.
Wat is het type en merk?

Jan

Rega Brio, Rega Apollo CDP
Pro-Ject Perspective + Sumiko Olympia MM-element  + SBooster BOTW AC 16 V voeding
Fyne Audio F501 + IsoAcoustics Gaia III
Chris Cables The Curious Connector interlink
Pro-Ject Audio Connect it CC phono interlink
JKE hifi bi-wire luidsprekerkabels
Meze Audio 99 Classics

MichelDW

#21
Quote from: Jan on March 10, 2023, 19:09:08 PMEen platenspeler:
https://www.kickstarter.com/projects/21838922/professional-sound-quality-paying-tribute-to-vinyl-feelings
Cool, zolang je maar bijzondere picture discs draait. Anders is er niet veel aan imo. Pro-Ject maakt al jaren rechtopstaande modellen. Maar nooit behoefte gevoeld er 1 aan te schaffen.
Hoe werkt het trouwens met de naalddruk?

Maikel

Quote from: Mvk89sch on March 08, 2023, 21:24:15 PMHoi,

Ik heb een draaitafel bij mijn oma opgepikt, iemand een idee of het een goede is? Stond op zolder, ziet er gaaf uit!

Wil graag een foto plaatsen maar weet niet hoe.

Hoe doe ik dat?

Als je preview kiest, kun je bij Attachments and other options een bijlage uploaden
Welkom op het forum
Quote from: Neighborhoodman on March 08, 2023, 21:42:58 PMMet postimage of zo? Ik ben hier ook net pas.
Wat is het type en merk?
Welkom op het forum
Muzikale groet,
Maikel
Stereo-set:
- Analoog: Thorens TD-2001, Benz micro ACE low, Salas Folded Phonopre, Paradise Prereg
- Digitaal: Raspberry pi3B+, LiFePO4wered3, Geekworm (Allo Boss) DAC
- Versterker: Unison research Simply 2
- Luidsprekers: Sonus faber Electa
HT-set

Neighborhoodman


MichelDW

#24
Voor mijn part opmerkelijk uitziende luidsprekers vanwege hun retro karakter en hun 'oranje' gevoel. 😉

JBL L100

Maar naast hun stoere uiterlijk vind ik de prijs van €5.000 ook wel 'stevig'.
Daarom ging ik als hifi dealer op zoek naar een wat prijsgunstiger alternatief.
Enter de Elipson XLS15 (zie foto 2 en 3). Na deze een tijdje te hebben mogen uittesten, besloten een demopaar te nemen voor de showroom. Eenzelfde look en een voortreffelijke klank. En dat aan net iets minder dan de helft van de prijs.
Waar ik eerst wat bang was voor de afmetingen, valt het al bij al reuze mee. De breedte is er wel, maar anderzijds zijn ze minder opvallend omdat ze zoveel lager zijn dan de grote zuilen die dat soort laag kunnen geven. En de 30cm woofer klinkt gewoon erg lekker!